100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA
Sepetim (0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Sepetim (0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Güvenli Alışveriş

Markalastik.com İnternet Mağazasındaki Bilgi Güvenliği Teknolojileri

Markalastik.com İnternet mağazasında güvenli alışverişi sağlayan teknolojiler kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Markalastik.com İnternet mağazasında, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

2048 bit Genişletilmiş Şifreleme Teknolojisi

Siparişinizi tamamlarken girdiğiniz kredi kartı bilgileri 2048 bitlik EV (Extended Validation) adı verilen genişletilmiş doğrulamaya sahip SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmaların kullanımına açılır. Markalastik.com İnternet mağazasının ödeme sayfasında tarayıcınızın adres çubuğunuzda yeşil renkte bir kutu içerisinde görünür.

3D Güvenlik Sistemi

İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.
Ödeme Seçenekleri

Markalastik.com İnternet mağazasında sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden birini tercih edip ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Havale veya EFT ile Ödeme

Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki "Siparişi Tamamla" butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar en geç 24 saat içinde kontrol edilerek siparişiniz onaylanır. Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki siparişlerim bölümünden onay durumunu takip edebilirsiniz.

 

Kredi Kartı ile Ödeme

Siparişinizi dilediğiniz kredi kartıyla tek çekim olarak veya anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına vadesiz olarak taksitle ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı 12 Taksit ile Ödeme

12 taksit uygulaması, sadece 12 taksit ibaresi olan anlaşmalı bankaların kredi kartları kullanıldığında ve 100 TL ve üzeri “Mobilya'' alışverişlerinizde geçerli olup, sepetinizdeki diğer ürünler için en fazla 9 taksit olarak uygulanacaktır.


Telefonda Ödeme

0 850 5325737 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri temsilcimizle birlikte satın almak istediğiniz ürünlerden oluşan alışveriş sepetinizi yaptıktan sonra sesli yanıt sistemine aktarılacaksınız. Sesli yanıt sistemi (IVR) sizden 16 haneli kredi kartı numaranızı ve kartınızın arkasındaki güvenlik kodunun (CVV) son 3 hanesini tuşlamanızı isteyecektir. Bu adımı tamamladıktan sonra yeniden müşteri hizmetleri temsilcimize bağlanıp, ödemeyi tek çekim olarak veya dilerseniz anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksitle gerçekleştirmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

İnternet mağazamızda kendinizin oluşturduğu alışverişi sepetini müşteri hizmetleri temsilcimize aktararak da telefonda ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Alışveriş Sepeti sayfasının sağ üstünde bulunan sepet kodu bilgisini müşteri hizmetleri temsilcimize iletmeniz yeterlidir. Geri kalan tüm işlemleri müşteri hizmetleri temsilcimiz sizin adınıza tamamlayacaktır.
BKM Express ile Ödeme
BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan, güvenle alışveriş yapmanızı sağlayarak internet alışverişlerinizi hızlı, kolay ve keyifli hale getiren ücretsiz bir hizmettir.
Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, bankanızın sağladığı taksit ve ödül / puan kazanımı fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak tekrar Markalastik.com İnternet mağazasına yönlendirileceksiniz.

Daha detaylı bilgi için BKM Express sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

LASTİK BUL
LASTİK BUL
HIZLI LASTİK BUL
LASTİK BUL
EBAT GİR
LASTİK BUL