100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA
Sepetim (0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Sepetim (0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Nexen

Nexen Oto Lastikler


Lastikleriniz, kendi hayatınızı, ailenizin ve yolcularınızın hayatını emanet ettiğiniz, otomobilinizin en hassas parçalarıdır. Hayatınız bu parçaların üzerine oturtulmuştur ve güvenliğiniz lastiklerinizden sorulur.

Lastik seçerken konunun bu ciddiyetinin farkında olarak hareket etmek gerekir. Binlerce lira ödeyerek aldığınız otomobilinizi, en güvenilir lastiklerle tamamlamalı ve yol güvenliğinizi küçük miktarlar için riske atmamalısınız.

Nexen Oto Lastikler

Nexen oto lastikler, kış lastiğinin mucidi olan bir lastik uzmanı tarafından üretilir. Nexen Tyres, 80 yıldan daha uzun zamandır yenilikçi lastik teknolojileri üreten, bu teknolojileri en zorlu testlere tabi tutarak onaylatan ve geliştirdiği teknolojilerin patentlerini alan, lastik sektöründe dünyaca tanınan bir Finlandiya markasıdır.

Bu usta ismin geliştirdiği Nexen lastik, firma prestijinin hakkını verecek yeni teknolojilere sahiptir.Nexen lastiğiniz,kusursuz yol tutuşu, mükemmel aşınma direnci, düşük yakıt tüketimine destek veren dizaynıylakar, sulu kar ve ıslak zemin koşullarında dahi en yüksek performansı sunar. Sürüş hassasiyetini artırır, üstün direksiyon hakimiyetini mümkün kılar.

Nexen kış lastiğinizin, güvenliğinizi artıran pek çok yeni özelliği vardır. Karlı ve buzlu zeminler için geliştirilmiş performans blokları, merkezden omuzlara doğru derinliği azalarak yol tutuşunu artıran güçlendirilmiş tasarımı, tırtıklı dişleriyle karlı yollarda ve virajlarda ekstra yol tutuş sağlayan destek fonksiyonu bunlardan bir kaçıdır. Modeller, sulu karı hızla tahliye eden sistemi, daha konforlu bir sürüş keyfi sunan sessiz yanak teknolojisi, kar, sulu kar ve çamurun etkili şekilde lastik dışına atılmasını sağlayan, enlemesine derin olarak parlatılmış kanallarıyla bir inovasyon harikasıdır.

Kış lastiğinizin sırtındaki güvenlik göstergesi üzerinde bir kar tanesi simgesi bulunur. Bu simge silindiğinde güvenlik riskinizin arttığını ve lastiğinizi yenilemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

Nexen yaz lastiğinin de farklı ayrıcalıkları vardır. Ürünler lastiğin daha az deforme olmasını sağlayan asimetrik sırt deseniyle kuru ve ıslak zeminlerde yol hakimiyetini artırır. Modellerin farklı derinliklerdeki ince kanalları sayesinde lastiğinizin yuvarlanma gürültüsü azalır, daha dengeli aşınma ve daha uzun kullanım ömrü sağlar.

Nexen dört mevsim lastikleri ise her türlü yol ve hava koşulunda güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Nexen Weatherproof kauçuk bileşimi zor şartlarda güvenlik ve sağlamlık sunar. Sulu kar ve çamurda kızaklamayı engelleyen sırt desenleriyle Nexen dört mevsim lastiği, kaymayı engeller, yol tutuşu artırır.

Nexen lastikleri çevre dostudur. Üretimlerinde sadece saflaştırılmış yağlar kullanılır, toksik ve kanserojen yağlar kullanılmaz. Nexen lastik teknolojisinde olduğu gibi, çevre koruma duyarlılığında da öncüdür ve dünya lastik üreticileri arasında düşük aromatik yağ kullanan ilk firmadır.

Nexen Lastik Fiyatları

Nexen lastikleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her bütçeye ve her ihtiyaca göre bir çözüm bulabileceğiniz ürün listesinde, içiniz rahat şekilde kullanabileceğiniz pek çok alternatif sizi bekler.

Nexen lastiklerinin tümü yüksek teknolojiyle üretilmiştir fakat bazı modeller diğerlerine göre farklı avantajlara sahiptir. Sizin lastiğinizden beklediğiniz performansa göre, fiyat aralıkları değişim gösterebilir. Bu noktada en önemli parametre, satın aldığınız ürünün ödediğiniz miktarın hakkını verip verememesidir. Nexen tüm ürünlerinin performansına güvenir ve hepsini 24 ay garanti kapsamında satışa sunar.

Nexen Lastik Yorumları

Nexen lastik kullanıcıları, diğer şoförlerin de daha güvenli sürüş keyfi yaşamaları için tecrübelerini keyifle paylaşır. Nexen kullanıcıları, özellikle yol tutuş, ses yalıtımı ve fiyat performans uyumu konularında yüksek bir müşteri memnuniyeti gösterir.

Genel memnuniyetin dışında, pek çok kullanıcı da, lastiğinden beklenenin üzerinde performans aldığını belirtir. Bu durumun rasyonel açıklaması, Türk lastik satın alıcılarının Nexen lastik teknolojisini yeni tanımaya başlamalarıdır. Zaman içinde Nexen lastik, pek çok tercihi değiştirecek ve sürüş güvenliğiyle birlikte anılacaktır.

LASTİK BUL
LASTİK BUL
HIZLI LASTİK BUL
LASTİK BUL
EBAT GİR
LASTİK BUL