100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA
Sepetim (0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Sepetim (0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Filtre
Tümünü göster
Tümünü göster
Tümünü göster
Tümünü göster
Tümünü göster
Tümünü göster

Yokohama

Yokohama Oto Lastikler

Lastik seçimi hem sürüş keyfi hem de güvenliğiniz için büyük önem taşır. Yokohama oto lastik üretimi konusunda, yarış pistlerinden gelen deneyimini binek araçlara aktarıyor. Bu deneyim sayesinde firma müşterilerine yüksek teknolojili ve güvenilir oto lastikler sunuyor.

Yokohama Lastikleri Nasıldır?

Yokohama Rubber. Co Japonya'nın Tokyo şehrinde 1917 yılında kurulmuştur. Yokohama'nın günümüzde sadece lastik üretimi yapan 11 fabrikası bulunur. Bu fabrikaların yanı sıra Japonya'da 11, global arenada 18 farklı şirketi bulunan Yokohama, dünyanın en büyük lastik üreticileri arasında yer alır. Yokohama oto lastikler, şirketin motor sporlarından elde ettiği deneyimleri yansıtır. Bu deneyimler markanın lastik teknolojileri geliştirmesinde büyük bir avantaj sağlar.

Yokohama'nın spor oto lastikleri araçlarınızla mükemmel uyum sunarken, diğer desenleri de farklı performans seçenekleri ile otomobil severlerin beğenisine sunulur. Yokohama yüksek kaliteli lastikler üretmesi ve polimer teknolojisinde oldukça iyi bilgiye sahip olması nedeni ile üretim teknolojilerinde ileri seviyede oto lastikler üretir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üretilen oto lastikler, firmanın istikrarla devam eden asırlık başarısına katkı sağlar.

Doğa dostu olan Yokohama oto lastikler, çevreye asla zarar vermeme mottosu ile üretilir. 1995 yılından bu yana ozon tabakasına zarar veren herhangi bir maddeyi üretim tesislerine sokmayan firma, küresel ısınmaya karşı mücadelesini tüm tesislerinde doğal gaz kullanımı ile devam ettirir. Endüstriyel atıklarınızı azaltan, enerji tasarrufu ile ilgili büyük adımlar atan Yokohama oto lastikler, asfalt yüzeyine zarar vermeyen çivisiz kar lastikleri ile de çevre konusundaki hassasiyetini ortaya koyar.

Yokohama Lastik Fiyatları

Lastik seçiminde ilk değişken araç tipidir. Binek, 4x4, kamyonet, otobüs, iş makinesi gibi farklı araç tiplerine yönelik lastik modelleri üretilir. Yokohama lastik fiyatları seçtiğiniz lastiğin mevsimine, performansına ve üretim teknolojilerine göre farklılıklar gösterir.

Yokohama Ar - Ge birimi mühendisleri "Yenilik için tutku" inancı ile teknolojileri ileri seviyelere taşırlar. Yokohama oto lastikler, laboratuar testlerinin yanı sıra, gerçek dünya testleri ile müşterilerinin güvenliğini her zaman ön planda tutan işlemlerden asla vazgeçmez.

Tüm Yokohama oto lastik modelleri pek çok simülasyon ile test edilir. Islak yüzeylerde çekişi ölçmek için su tahliye simülasyonu, lastik yüzeyinin kilometre dayanıklılığını ölçmek için lastik yüzey simülasyonu, yakıt tüketimi ve performans değerlendirmesi için yuvarlama direnci simülasyonu ve lastik geometrisinden etkilenen tüm tasarım elemanlarının test edilmesi için kullanılan aerodinamik simülasyonu yapılan testler arasında yer alır.

Güven, kalite ve yüksek teknoloji vadeden Yokohama lastikler, hangi fiyat bandında olursa olsun, temel güvenlik testlerinden geçmiş, onay almış lastikler olarak tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yokohama Lastik Modelleri

Yokohama lastik modelleri, sadece araç tipine göre değişiklik göstermez. Yokohama lastikleri arasında yasal sokak yarışlarından kullanılması uygun olan Semi - Slick lastik modellerinden yarış lastiklerine kadar pek çok farklı model yer alır.

Genel olarak, yaz lastiği ve kış lastiği şeklinde 2 ana kategoriye ayrılan binek lastikler, performans ve sürüş tercihine göre de farklıklar gösterir. Spor otomobiller için yüksek hızda üstün yol tutuş sağlayan, patlasa bile sizi asla yarı yolda bırakmayacak ekstra güvenli modelleri bulabilirsiniz. Yüksek viraj performansı ile sportif sürüş severlerin ilk tercihleri arasında yer alan, performans ile sessizliği aynı anda isteyenlere uygun modeller Yokohama'nın geniş lastik yelpazesinde yer alır. Her lastiğinde yüksek perfomans, güvenli yol tutuş ve iyi viraj performansı vermek isteyen Yokohama'nın gelişmiş teknolojileri arasında, her otomobil sever kendine uygun bir modeli kolaylıkla bulabilir.

Yokohama Lastik Fiyatları, Tüm Yokohama Lastik Modelleri, Hızlı Teslimat Ücretsiz Kargo ve Kredi Kartına Taksit seçenekleriyle burada Yokohama Kışlık & Yazlık Lastik. 

 

Yokohama, motor sporlarında elde ettiği deneyimleri, lastik üretimi ve geliştirilmesinde kullanarak, özellikle performans lastiklerinde benzersiz bir performansa ulaşıyor. Spor otomobil lastikleriyle birlikte mükemmel bir uyum içinde anılırken, diğer desenler de, kendi alanlarında aynı başarıyı gösteriyor. 

 

Yokohama markasını dünya çapında tanınan ve kabul edilen bir lastik markası haline getiren itici güç ise yüksek kalite ve polimer teknolojisindeki zengin deneyime sahip olmasından kaynaklanıyor. Yokohama Müşteri ihtiyaçlarını öngörerek, bu doğrultuda üretim teknolojilerini geliştiren bir marka olmasıyla da istikrarlı bir başarı elde ediyor. 

 

Yokohama çevre dostu ürünler konusunda öncülük ediyor. Zorlu kış koşulları için geliştirdiği ve yol zeminine zarar vermeyen çivisiz kar lastikleri çevre dostu ürünlere en iyi örnek. Ayrıca Yokohama’nın en son teknolojisi Yokohama BluEarth lastiği çevreci özellikleriyle dikkat çekmekte ve “Çevre ve İnsan Dostu” sloganı ile Avrupa pazarında satışa sunuluyor.

LASTİK BUL
LASTİK BUL
HIZLI LASTİK BUL
LASTİK BUL
EBAT GİR
LASTİK BUL